mecze wyjazdowe
mecze na własnym boisku
1. Grot Gardno - sparing - wyjazd - 31.07 - niedziela - godz. 16.00 - wynik 5:2 (3:1)
2. Błękit Pniewo - sparing - wyjazd - 07.08 - niedziela - godz. 16.00 - wynik 1:3 (1:2)
3. Orzeł Żelechowo - sparing - dom - 14.08 - niedziela - godz. 15.00 - wynik 7:3 (3:1)
4. Enenergetyk Gr. (jun.)- sparing - dom - 18.08 - czwartek - godz. 19.00 - wynik 3:7 (2:1)
5. Pomorzanin Krapiel - puchar - dom - 21.08 - niedziela - godz. 16.00 - wynik 4:1 (2:0)
6. Pomorzanin Cychry - liga - wyjazd- 28.08 - niedziela - godz. 16.00 - wynik4:2 (1:1)
7. Zjednoczeni Kurzycko- liga - dom - 04.09 - niedziela - godz. 16.00 - wynik1:4 (0:1)
8. Klon Krzęcin - puchar - dom - 07.09 - środa - godz. 17.00 - wynik 4:2 (2:0)
10. Zieloni Zielin - liga - dom - 18.09 - niedziela - godz. 16.00 - wynik 1:3 (0:1)
11. Klon Krzymów - liga - wyjazd - 25.09 - niedziela - godz. 16.00 - wynik 6:0 (2:0)
12. Odrzanka Radziszewo - puchar - dom - 28.09 - środa - godz. 16.15 - wynik 3:8 (1:5)
14. Hetman Grzybno - liga - wyjazd - 09.10 - niedziela - godz. 11.00 - wynik 0:4 (0:3)
15. Witniczanka Witnica - liga - dom - 16.10 - niedziela - godz. 15.00 - wynik 4:2 (2:2)
16. Chrobry Lisie Pole - liga - wyjazd - 23.10 - niedziela - godz. 15.00 - wynik 3:3 (1:2)
17. Chrobry Boleszkowice- liga - dom - 30.10 - niedziela - godz. 15.00 - wynik 3:0 (1:0)
18. Odra II Chojna - liga - wyjazd - 06.11 - niedziela - godz. 14.00 - wynik 1:3 (0:3)
3. Zjednoczeni Kurzycko- liga - dom - 04.09 - niedziela - godz. 13.30 - wynik 3:0 walkower
4. Olimpia Smolnica - liga - wyjazd - 11.09 - niedziela - godz. 13.30 - wynik 8:1 (1:1)
6. Klon Krzymów - liga - wyjazd - 25.09 - niedziela - godz. 13.30 - wynik 9:3 (3:2)
9. Chrobry Lisie Pole - liga - wyjazd - 23.10 - niedziela - godz. 12.30 - wynik 1:2 (0:1)
JUNIORZY - TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ
1. Iskra Banie - sparing - dom - 03.08 - środa - godz. 19.00 - wynik 3:1 (2:0)
2. Enenergetyk Gr. (jun.)- sparing - dom - 18.08 - czwartek - godz. 19.00 - wynik 3:7 (2:1)
4. Olimpia Smolnica - liga - wyjazd - 11.09 - niedziela - godz. 13.30 - wynik 8:1 (1:1)
5. Zieloni Zielin - liga - dom - 18.09 - niedziela - godz. 13.30 - wynik 9:2 (3:1)
6. Klon Krzymów - liga - wyjazd - 25.09 - niedziela - godz. 13.30 - wynik 9:3 (3:2)
7. Santos Sarbinowo - liga - dom - 02.10 - niedziela - godz. 12.30 - wynik 3:0 walkower
8. Witniczanka Witnica - liga - dom - 16.10 - niedziela - godz. 12.30 - wynik 2:5 (1:3)
9. Chrobry Lisie Pole - liga - wyjazd - 23.10 - niedziela - godz. 12.30 - wynik 1:2 (0:1)
10. Chrobry Boleszkowice- liga - dom - 30.10 - niedziela - godz. 12.30 - wynik 7:4 (1:2)