sobota, 1 października 2011

Najdalej oddalony od Krzywina rywal

Po serii dwóch meczów z wyżej sklasyfikowanymi rywalami przyszedł czas na grę z przeciwnikiem z dolnych rejonów tabeli. Niech nikt nie myśli, że tym razem łatwo miło i przyjemnie. Nic bardziej mylnego. Santos Sarbinowo to bardzo solidna ekipa, a tymczasowa obniżka formy stawia obraz tej drużyny w krzywym zwierciadle. Warto dodać, że Sarbinowo to najdalej w linii prostej oddalona od Krzywina miejscowość. Dalej o 4 km jest do Cychr, ale ta miejscowość geograficznie leży bliżej.
W zeszły m sezonie dwukrotnie zremisowaliśmy, 0:0 na wyjeździe i 1:1 na "własnym" boisku w Babinku.
Mecze odbędą się jutro o godz. 12.30 - juniorzy i 15.00 - seniorzy., a więc o jedną godzinę wcześniej niż dotychczas. Nowe godziny meczów u nas nie zmienią się już końca sezonu. Zbiórka zawodników przed meczem juniorów o 11.45, a przed meczem seniorów o 14.15. Proszę tradycyjnie pamiętać o dokumencie tożsamości. Wszelkie spóźnienia i absencję proszę o wcześniejsze zgłoszenie. Mój telefon to 507-179-789.

Miło mi donieść, że nikt z juniorów i seniorów nie doniósł mi o swojej nieobecności, więc jest nadzieja na grę w pierwszych składach. Najważniejsze, że pojawia się Paweł Famulski i Rafał Obała. Pewną niewiadomą jest udział Pawła Janiaka, ale mam nadzieję, że już wkrótce potwierdzi swój udział od początku meczu. Warto, aby w głowach nas wszystkich pozostała bardzo dobra gra z pierwszej połowy meczu z Klonem oraz skuteczność z drugiej połowy. W żadnym wypadku proszę nie brać pod uwagę wyniku meczu pucharowego, gdyż Santos to z całą pewnością nie Odrzanka Radziszewo. Najważniejsza jest koncentracja od pierwszych minut i powielanie udanych fragmentów gry z ostatnich trzech meczów, wliczając długie fragmenty gry przegranego meczu z Zielonymi oraz pierwszy kwadrans i ostatnie 10 min. meczu ze środowego meczu pucharowego. Ewentualne zwycięstwo zdejmie z nas presję wyniku w nadchodzących kolejno potyczkach z Hetmanem, Witniczanką i Chrobrym Lisie Pole, a więc ekipami o wiele wyżej sklasyfikowanymi od naszej. Każdy punkt z tymi zespołami będzie naszym sukcesem. Na deser pozostaną jeszcze mecze z bardzo słabym w tym sezonie Chrobrym Boleszkowice oraz wyjazd do Odry II Chojna.