9. kolejka A-klasy, grupa IV ZZPN, Lisie Pole 23 października 2011 roku, godz. 15.00
SENIORZY:
UKS Chrobry Lisie Pole - KLUKS Krzywin  3:2 (2:1)
Bramki:
1-0 Paweł Ruszar (2') - głową po wrzucie z autu z lewej strony boiska
1-1 Mateusz Pyra (5') - strzałem z woleja po dośrodkowaniu z prawej strony przez Karola Hasiuka
2-1 Paweł Ruszar (45') - po strzale prawą nogą w okienko w zamieszaniu po rzucie rożnym
3-1 Paweł Ruszar (karny) (50') - po faulu w polu karnym, strzał nie do obrony,
3-2 Łukasz Szyszkowski (76') - po błędzie obrońców gospodarza uderzeniem z najbliższej odległości
3-3 Sebastian Sztuka  (90') - po rzucie rożnym w ogromnym zamieszaniu na polu bramkowym z najbliższej odległości.

KLUKS: Łukasz Mierzwiak - Krzysztof Wilk (72' Łukasz Szyszkowski), Sebastian Sztuka, Paweł Famulski, Przemysław Mierzwiak - Paweł Janiak, Rafał Obała - Karol Hasiuk (56' Dariusz Pańko), Tomasz Mikołajczyk, Tomasz Mielec - Mateusz Pyra

Wielka satysfakcja zapanowała w obozie naszego klubu po ostatnim gwizdku sędziego. Nie da się ukryć, że stawka tego meczu, jego wyjątkowy przebieg oraz końcowy wynik świadczyć mogą o narodzinach wielkiej drużyny w Krzywinie. Już teraz można prognozować, że może to być najlepsza runda w historii klubu.
Początek meczu nie zwiastował  szczęśliwego końca. Już w drugiej minucie nasza obrona pogubiła się przy dalekim wrzucie piłki z autu na wysokości pola karnego. Najwyżej wyskoczył najniższy na boisku Paweł Ruszar, który celnym strzałem głową rozpoczął kompletowanie hat-tricka. Na szczęście bardzo szybko udało się wyrównać. Prawą stroną urwał się Karol Hasiuk, który dośrodkował wprost do wychodzącego Mateusza Pyry. Ten próbował uderzyć z woleja, ale zrobił to nieczysto, co kompletnie zmyliło bramkarza. Nie ważne jak, ale piłka znalazła się w sieci.
Niemal do końca  pierwszej połowy sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Gra toczyła się głównie w środku pola. Jednak w ostatniej minucie kolejny raz nie został dopilnowany Paweł Ruszar i po zamieszaniu pod naszą bramką zdobył drugiego gola dla gospodarzy strzałem w okienko.
Po przerwie gospodarze podwyższyli na 3:1. Jednak to nie koniec emocji. w 56 min. Hasiuka zmienił Pańko, a 72 min. Wilka Szyszkowski. Ustawienie taktyczne zespołu również uległo zmianie na 4-4-2. Gra dwoma napastnikami (Pyra, Szyszkowski) szybko przyniosła efekt. Łukasz Szyszkowski wykorzystał niezdecydowanie obrońców z Lisiego Pola i z najbliższej odległości w gąszczu nóg ulokował piłkę w siatce. W wyrównanie padło w 90 min. w podobnych okolicznościach, a szczęśliwym strzelcem został nasz stoper Sebastian Sztuka. Doliczony czas gry nie przyniósł już zmiany rezultatu.