poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin 0:3 w meczu juniorów (fotorelacja)

Od zwycięstwa 3:0 na wyjeździe nasi juniorzy rozpoczęli rundę rewanżową. Grając bez "seniorskich" wzmocnień przez bardzo długi okres gry utrzymywał się rezultat bezbramkowy. Dopiero wejście Karola Hasiuka w 72 minucie rozwiązało worek z bramkami. Skutecznością popisał się także Mateusz Pyra, zdobywca 2 goli. Trzeciego gola zdobył już w meczu seniorów, gdzie dołożył także asystę. Warto odnotować w tym meczu udany debiut Tomka Szyszkowskiego na pozycji libero.  Pierwszy mecz w życiu rozegrał Karol Wołyński. Jak na pierwszy raz zagrał bardzo obiecująco i jest szansa, że udanie zastąpi Szymona Kaberowa na lewym skrzydle.
Opaskę kapitana po zejściu w przerwie Damiana Barańskiego przejął Adam Ciebień. Kolejny mecz za dwa tygodnie w Krzywinie z mocną Olimpią Smolnica.